Štiepané oplotenie PREMAC Maclit

Medzi zákazníkmi poväčšine prevláda preferencia štiepaného oplotenia a ani v tomto prípade tomu nebolo inak. Keďže sme firma so špecializáciou na spokojnosť zákazníka snažíme sa splniť všetky špecifické požiadavky, ktoré na nás klienti majú. Náš klient si zvolil okrový odtieň oplotenia so zabudovanou poštovou schránkou a rozvodovými skriňami v oplotení.

Klient: Peter B.

Miesto: Seniakovce

Dátum: 24.08.2021

Požiadavka od zákazníka

Zákazník nás kontaktoval prostredníctvom obchodnej zástupkyne VISIO systems s presnou predstavou o realizácii. Hlavnou úlohou bolo použiť tvárnice Premac Maclit so štiepaným povrchom, ktorý imituje prírodnú štruktúru kameňa a dodáva tak oploteniu jedinečný prírodný žulový vzhľad.

01.

Celkové rozmery

Oplotenie:

dĺžka spolu 18,2 m

výška: 0,35-1,85 m

02.

Použitý materiál

Tvárnice – PREMAC Maclit

Krycie platne – striešky – Premac Maclit hladká

03.

Farba

Okrová

04.

Špecifické požiadavky

Otvor na mieru pre rozvodové skrine

Zabudovaná poštová schránka

 

Realizácia projektu

Realizácia od samotného počiatku prebiehala podľa plánu a požiadaviek zákazníka. Projekt si vyžadoval výkopové práce, zabezpečenie armatúry, betonáž a vybudovanie oplotenia z tvárnic Maclit v okrovom prevedení, ktoré vďaka povrchovej úprave pôsobí prirodzene. Celkový vzhľad sme doplnili krycími platňami s hladkým povrchom v tom istom okrovom prevedení, pričom na žiadosť klienta sme ešte zabudovali poštovú schránku a rozvodové skrine do oplotenia.

Šalovanie základov

Zabudovanie rozvodvých skríň

Priebeh realizácie

Detail výstavby

Dokončovacie práce

Položenie krycích platní

Celkový náhľad

Komplet oplotenie

Odovzdanie na kľúč