Demontáž/demolácia
starého plotu

Okrem toho že Vám kompletne postavíme oplotenie na kľúč, tak sa postaráme aj o odstránenie starého plotu. Vyčistíme potrebné priestory od buriny, kríkov a následne plochu upravíme a prichystáme od základ na umiestnenie nového oplotenia priamo na mieru.

Výstavba nového oplotenia

Keďže ide o exteriérový doplnok, ktorý má slúžiť dlhé roky, záleží na jeho kvalite. Určite sa oplatí zainvestovať do funkčného, trvácneho a esteticky vyzerajúceho plota, ktorý navyše ochráni Váš dom aj súkromie. Nemusí ísť o nudne jednotvárne oplotenie, práve naopak. Výber je rozmanitý – tvar, farba a rozmery sú len na Vás.

Betónový plot je možné oživiť rôznymi odtieňmi sivej, ale aj betónovými obkladmi alebo betónovou stierkou. Aby oplotenie dobre vyzeralo a zároveň nespadlo pri prvom zafúkaní vetra je dôležité vyhľadať a poradiť sa najprv s profesionálmi.

Murované oplotenie pozostáva z betónových tvárnic rôznej veľkosti, tvaru a farby. Murované oplotenie z tvárnic si vyžaduje základový pás, na ktorý sa potom ukladajú betónové tvárnice a zalievajú sa betónom. Na záver sa na múr a piliere lepia krycie platne, ktoré zabraňujú vniknutiu vody do oplotenia.

Oporné múry

Neviete čo s pozemkom ak sa nenachádza v rovinatom teréne? Radi Vám pomôžeme s úpravou svahovitého pozemku a oživením Vašej záhrady pekným oporným múrikom. Oporné múry sa stavajú na pozemkoch, ktoré sú šikmé, aby sa zabránilo zosuvu pôdy a aby bol pozemok lepšie využiteľný. Ak postavíte oporný múr a vyrovnáte svah, vzniknú praktické terasy. Plochy s nižšími opornými múrikmi vytvoria sústavu menších terás, ktoré je možné dotvoriť rastlinami, ktoré doplnia príjemnú estetiku záhrady. Pri dostatočne veľkých plochách môže kľudne vzniknúť priestor na hranie pre deti alebo záhradné posedenie.

Realizujeme:

Stavba murovaných plotov z okrasných tvárnic -
Ploty z DT tvárnic -
Záhradné ploty a pletivové oplotenia -
Ploty z prírodných kameňov -
Barierové ploty -
Oporné múry z tvárnic -
Oporné múry z gabiónu -
Prefabrikované oporné múry – Premac Elko -

KONTAKTUJTE NÁS