Timbermax

Nadčasový dizajn

WPC dosky sú na nerozoznanie rovnaké od prírodného dreva. Snaha priblížiť sa vzhľadu pravého dreva je realitou v dlhotrvácnom prevedení.

Bezúdržbová alternatíva dreva

Vďaka unikátnemu vzhľadu a výborným technickým parametrom sú kompozitné dosky Timberlax vhodným materiálom v exteriéri.

Podlaha na terasy

Farebná stálosť a odolnosť voči fľakom

Reálny vzhľad dreva zostáva aj po niekoľkých rokoch v rovnakej farbe a čistote vďaka odolnosti voči bežným nečistotám ako je káva, červené víno či masť z mäsa.

Vysoká mechanická odolnosť povrchu

Pri presúvaní terasového nábytku sa môže značne poškodiť podlaha na terase. S doskami od Timberlax môžu Vaše obavy zmiznúť raz a navždy.

Fasádne obklady

Oživte Váš dom bezúdržbovými prvkami

Či je leto a či zima, fasádny obklad zostáva v plnej kondícií a farbe. Vďaka vysokej mechanickej odolnosti povrchu do fasády nevložíte najbližších 10 rokov ani cent.

Keď drevo, tak fasádny obklad od Timberlax

Oživte Váš dom drevenými prvkami a vytvorte mu moderný vzhľad. Obklad sa skvelo hodí k jednofarebnej fasáde a dodá domu nadčasovú perspektívu.

Pergoly a slnolamy

Vytvorte si domácu atmosféru

Pergoly či slnolamy oddelia priestor medzi záhradou a miestom pre posedenie, či grilovacím kútikom a vytvorí Vám príjemné prostredie na Vašom pozemku.

Zabudnite na mohutné stavby

Stĺpy pergoly nie sú neprimerane mohutné, preto nepôsobia rušivo. Taktiež je ich výhodou ľahšia údržba či nenáročná oprava poškodeného povrchu.

Podlaha k bazénu

Kvalitné a estetické okolie bazénu

K bazénu patrí celé jeho okolie. Vytvorte mu prostredie, ktoré bude bezpečné a zároveň esteticky prosperujúce.

Odolnosť terasovej podlahy proti šmyku

Podlaha z profilov Timbermax Vám dodá istotu pri pohybe s mokrými bosými nohami. Navyše sa vyhnete zadretiu triesky do nohy či poranenia.

Ploty

Drevený vizuál oplotenia

Oplotenie z WPC profilov je skvelou možnosťou, ako priniesť do exteriéru vášho pozemku drevené bezúdržbové prvky s vysokou farebnou stálosťou.

Neobmedzené možnosti

Nepriehľadné oplotenie, či oplotenie s medzerami? Tmavé či svetlé? Možností je veľa. Preto dokážeme prispôsobiť oplotenie Vašim preferenciám.

KONTAKTUJTE NÁS