CityTop dlažba

Portfólio našich stavebných prác v sebe zahŕňa aj často vyhľadávanú službu ako je pokládka zámkovej dlažby. Inak tomu nebolo ani v tomto prípade, kedy nás klientka telefonicky kontaktovala o pokládku dlažby v okolí domu, pričom ešte pred osobným stretnutím mala jasnú predstavu o realizácii.

Klient: Anna T.

Miesto: Košice

Dátum: 23.08.2021

Požiadavka od zákazníka

Aby sme Vám dokázali poskytnúť všetky naše prozákaznícke služby, tak aj práve preto máme pre svojich zákazníkov stavby vedúceho, ktorý k Vám osobne príde na obhliadku a ochotne Vám poradí v každom smere. Na prvom osobnom stretnutí s našim stavby vedúcim sme si prešli všetky detaily realizácie, na základe ktorých sme vypracovali nezáväznú cenovú ponuku. Po odsúhlasení všetkých detailov nám už nič nestálo v ceste, aby sme projekt mohli začať realizovať.

01.

Celkové rozmery

obrubníky:  m

zámková dlažba:  m2

 

02.

Použitý materiál

obrubníky

zámková dlažba

kamenivo

piesok

03.

Farba

sivá

04.

Špecifické požiadavky

Realizácia projektu

Hneď v úvode sme vykonali výkopové práce v okolí rodinného domu a usadili záhradné obrubníky do polosuchého betónu. Následne sme urobili násyp kameniva, ktorý sme zhutnili a naň položili dlažbu, ktorú sme vyškárovali pieskom.  Klientka si zvolila CityTop zámkovú dlažbu, ktorej povrch ponúka jednoduchý a decentný charakter. Naša spoločnosť sa tak postarala o vymeranie priestoru, cez vykopanie a spevnenie podkladov až po krásny chodník, ktorý skrášľuje okolie domu.

Prvé stretnutie s klientom

Osobné zameranie

Výkopové práce

Usadenie obrubníkov

Násyp kameniva

Zhutnenie terénu

Pokládka zámkovej dlažby

Škárovanie dlažby pieskom

Celkový pohľad

REFERENCIA

Skutočné referencie sú to, na čom si zakladáme. Skutoční ľudia a skutočná spokojnosť.