Holobyty a holodomy

Zariadiť si bývanie podľa vlastných predstáv je základom pre vytvorenie maximálneho komfortu a najmä pocitu domova, ktorý sa v nových priestoroch snažíte vybudovať.
V prípade, že hľadáte niekoho, kto vám pomôže pri premene prázdnych priestorov bytu alebo domu, v ktorom sa budete cítiť príjemne, tak ste na správnom mieste. Máme skúsenosti s dokončovaním holobytov a holodomov, rekonštrukciou bytov a domov a v neposlednom rade s rekonštrukciou bytových jadier.

Výhody pri dokončovaní holodomu alebo holobytu:

- Otvorené možnosti pri zariaďovaní bývania
- Výber materiálov podľa vlastného uváženia
- Ľubovoľný výber obkladov a podláh
- Farebné prevedenie interiéru podľa vkusu
- Prispôsobenie vzhľadu a dispozície priestoru

Dokončovanie bytu alebo holodomu na mieru

Na základe vyššie uvedených pozitív tejto služby má zákazník príležitosť využiť široké paletu stavebných a rekonštrukčných prác. Pri ich objednávke si môže vyskladať vlastnú ponuku na mieru, na základe ktorej budú v jeho nehnuteľnosti vykonané presne tie práce, ktoré potrebuje a ktoré splnia jeho predstavu o komfortnom bývaní.

V našom tíme nájdete profesionálov zabezpečujúcich
práce pri dokončovaní holostavby:

murárske práce -
obkladačské a pokládkové práce -
omietačské a maliarske práce -
sadrokartónové práce -
ďalšie práce na mieru -

Odborné poradenstvo

Súčasťou našej práce je aj odborné poradenstvo, ktorého cieľom je pomôcť klientovi nájsť to najlepšie riešenie optimalizujúce náklady pri zabezpečení maximálnej možnej kvality.
Pred samotnou realizáciou je potrebná obhliadka bytu (domu) a následná dohoda o rozsahu a postupe prác, na základe ktorej pripravíme časový odhad a cenovú kalkuláciu. Následne si s vami prejdeme všetky kroky realizácie a po odsúhlasení a dodržaní všetkých formalít môžeme začať pracovať na projekte. Počas celej doby realizácie budete mať prístup kedykoľvek na pracovisko a pozrieť si priebeh prác osobne. Po finálnej kontrole kvality vám projekt odovzdáme a vy si môžete vychutnať sťahovanie do krásneho nového bytu (domu) ušitého vám presne na mieru.

Priebeh prác realizácie pri dokončovaní holodomu alebo holobytu:

1. Po oslovení si dohodneme obhliadku v najbližšom možnom termíne,
2. počas obhliadky preberieme rozsah prác aj možnosti ich realizácie,
3. na základe rozsahu prác pripravíme kalkuláciu ceny za ich vykonanie,
4. následne sa spracuje objednávka a stanoví termín zahájenia realizácie,
5. v stanovenom termíne sa začne holodom alebo holobyt dokončovať.

KONTAKTUJTE NÁS